COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl

COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl

Godziny otwarcia

 

pon - pt: 7 - 15

 

 

SIEDZIBA FIRMY

 

VIS

93-259 Łódź,

Gałczyńskiego 2a

NIP 982 033 72 75

 

e-mail:

ewasylwia.kaczmarek@gmail.com

vis.produkcja@gmail.com

 

tel: 511 37 28 20

 

 

 

  1. pl
  2. en
  3. de

Zobacz z czego składa się Twoja zawieszka. Odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że zapach zawieszki będzie utrzymywał się dłużej, a kolory pozostaną niezmienione

 

ZAWIESZKI ZAPACHOWE - CO KRYJĄ W SOBIE ?

28 grudnia 2021

 

Materiał chłonny


Wnętrze Twojej zawieszki kryje specjalny, chłonny materiał - wykonany z białej celulozy.

Jej włókna chłoną olejek zapachowy i zatrzymują go w nich. To dzięki temu materiałowi Twoja zawieszka może pachnieć dłużej, a zapach jest uwalniany stopniowo.

 

Warstwa wierzchnia

 

Na celulozowe wnętrze zawieszki zapachowej  nanoszony jest cienki karton
z nadrukiem. Nadruk może być wykonany
w pełnym kolorze cmyk, dzięki czemu nie ma ograniczeń co do możliwości wykonania. Możesz zaprojektować dowolną grafikę dopasowaną do swojej firmy oraz dodać jej logo, aby przyciągnąć uwagę oraz zostać zapamiętanym.

 

 

Olejek zapachowy


Nasze zawieszki nasączane są wysokiej jakości olejkami zapachowymi z Francji oraz Szwajcarii. Zapach dzięki specjalnej folii barierowej utrzymuje się w zamkniętej szczelnie zawieszce do 3 lat od daty produkcji. 

Zapachy różnią się intensywnością
i trwałością. Najbardziej popularnym
i lubianym przez klientów zapachem jest zapach NEW CAR. Jest to uniwersalny zapach, który pokochają Twoi klienci.

 

10 stycznia 2022
Prowadzisz sklep odzieżowy, cukiernię, a może punkt ubezpieczeniowy? Dla tych i innych punktów handlowych bądź usługowych, zawieszka zapachowa będzie strzałem w 10-tkę. Co zyskujesz? Zobacz!
10 stycznia 2022
Zawieszki zapachowe! Kojarzą się one przede wszystkim jako gadżet związany z motoryzacją. Jak praktycznie wykorzystać ich potencjał? Podpowiadamy.
05 stycznia 2022
Współpraca jest ważnym elementem prowadzenia biznesu. Szczególnie gdy przynosi korzyści każdej ze stron. Sprawdź na co możesz liczyć decydując się na wspólne działanie.
04 stycznia 2022
Zalety zawieszki zapachowej jako nośnika reklamy:
28 grudnia 2021
Zobacz z czego składa się Twoja zawieszka. Odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że zapach zawieszki będzie utrzymywał się dłużej, a kolory pozostaną niezmienione
23 grudnia 2021
Udowodniono, że zapach oddziałuje na naszą fizjologię oraz aspekty psychiczne. Mogą nie tylko przywoływać wspomnienia, wzruszać, wywoływać niepokój, ale także powodować wydzielanie soków żołądkowych czy podnosić ciśnienie krwi. Tą niewątpliwą