15 grudnia 2022
Od grudnia 2022 roku wprowadzamy nowości w naszej ofercie na zawieszki zapachowe z logo. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w artykule poniżej.
15 grudnia 2022
Prowadzisz sklep odzieżowy, cukiernię, a może punkt ubezpieczeniowy? Dla tych i innych punktów handlowych bądź usługowych, zawieszka zapachowa będzie strzałem w 10-tkę. Co zyskujesz? Zobacz!
10 stycznia 2022
Prowadzisz sklep odzieżowy, cukiernię, a może punkt ubezpieczeniowy? Dla tych i innych punktów handlowych bądź usługowych, zawieszka zapachowa będzie strzałem w 10-tkę. Co zyskujesz? Zobacz!
10 stycznia 2022
Zawieszki zapachowe! Kojarzą się one przede wszystkim jako gadżet związany z motoryzacją. Jak praktycznie wykorzystać ich potencjał? Podpowiadamy.
05 stycznia 2022
Współpraca jest ważnym elementem prowadzenia biznesu. Szczególnie gdy przynosi korzyści każdej ze stron. Sprawdź na co możesz liczyć decydując się na wspólne działanie.
04 stycznia 2022
Zalety zawieszki zapachowej jako nośnika reklamy:

 

Olejek zapachowy


Nasze zapachy samochodowe nasączane są wysokiej jakości olejkami zapachowymi z Francji oraz Szwajcarii. Zapach dzięki specjalnej folii barierowej utrzymuje się w zamkniętej szczelnie zawieszce do 3 lat od daty produkcji. 

Zapachy różnią się intensywnością i trwałością. Najbardziej popularnym
i lubianym przez klientów zapachem jest zapach NEW CAR. Jest to uniwersalny zapach stosowany w odświeżaczach powietrza , który pokochają Twoi klienci.

 

Warstwa wierzchnia

 

Na celulozowe wnętrze reklamowej zawieszki zapachowej nanoszony jest cienki karton z nadrukiem. Nadruk może być wykonany w pełnym kolorze, dzięki czemu nie ma ograniczeń co do możliwości wykonania. Możesz zaprojektować dowolną grafikę choinki zapachowej dopasowaną do swojej firmy oraz dodać jej logo, aby przyciągnąć uwagę oraz zostać zapamiętanym.

 

 

Materiał chłonny


Wnętrze Twojej zawieszki zapachowej kryje specjalny, chłonny materiał - wykonany z białej celulozy.

Jej włókna chłoną olejek zapachowy i zatrzymują go w nich. To dzięki temu materiałowi Twoja reklamowa zawieszka z logo może pachnieć dłużej, a zapach jest uwalniany stopniowo.

 

28 grudnia 2021

ZAWIESZKI ZAPACHOWE - CO KRYJĄ W SOBIE ?

Zobacz z czego składa się Twoja zawieszka. Odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że zapach zawieszki będzie utrzymywał się dłużej, a kolory pozostaną niezmienione

 

PL/ ENG  +48 737 518 397

DE +49 162 619 8188

 

Kontakt

VIS  93-259 Łódź, Gałczyńskiego 2a, NIP 982 033 72 75

COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl