WŁĄCZENIE DO ASORTYMENTU SKLEPU

 

Możesz także sprzedawać zawieszki zapachowe z Twoim logo w Twoim sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej.

Dołącz je do swojego asortymentu i daj się zapamiętać klientom na dłużej.

W ofercie naszej firmy dostępne są również spersonalizowane etykiety, dzięki którym zawieszka wygląda profesjonalnie, a Ty masz więcej miejsca na tekst oraz grafikę.

 

 

NISKIE KOSZTY REKLAMY

 

Zawieszki zapachowe są przystępną cenowo formą reklamy. Nie musisz płacić za wykonanie kształtu - jeśli wybierzesz wzór spośród wielu gotowych.

W cenie otrzymujesz także 2 zapachy do wyboru oraz możliwość dwustronnego nadruku - każda ze stron może mieć zupełnie inna grafikę. Dzięki temu możesz zareklamować dwie zupełnie inne rzeczy na każdej ze stron.

Choinka zapachowa cechuje się dłuższą żywotnością od standardowej ulotki. Możesz mieć pewność, że obdarowana nią osoba nie wyrzuci jej do kosza jak w przypadku standardowej ulotki.

 

 

SPERSONALIZOWANA PACHNĄCA REKLAMA TWOJEJ FIRMY

 

Zawieszka zapachowa w kształcie ciastka, pachnąca pysznym jabłkiem i cynamonem? A może w kształcie bukietu kwiatów, rozsiewająca kwiatową woń?

Praktycznie nic Cię nie ogranicza. Dostosuj wzór zawieszki do swojej branży , wstaw grafikę i dane adresowe i wybierz zapach.

Zawieszkę zapachową możesz podarować Swojemu klientowi w podzięce za dokonany zakup, lub wprowadzić do asortymentu sprzedaży.

 

10 stycznia 2022

SPOSÓB NA REKLAMĘ DLA BRANŻY HANDLOWO-USŁUGOWEJ

Prowadzisz sklep odzieżowy, cukiernię, a może punkt ubezpieczeniowy? Dla tych i innych punktów handlowych bądź usługowych, zawieszka zapachowa będzie strzałem w 10-tkę. Co zyskujesz? Zobacz!

 

  1. pl
  2. en

VIS zawieszki zapachowe z logo

Łódź

NIP: 982337275

 

PL/ ENG  +48 737 518 397

 

Kontakt

VIS  93-259 Łódź, Gałczyńskiego 2a, NIP 982 033 72 75

COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl