COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl

GODZINY OTWARCIA

 

pon - śr : 7:00 - 16:00

czw - pt :  7:00 - 14:00

 

 

 

KONTAKT

 

VIS

93-259 Łódź,

Gałczyńskiego 2a

NIP 982 033 72 75

 

e-mail:

Ewa Kaczmarek

ewasylwia.kaczmarek@gmail.com

Zamówienia

vis.produkcja@gmail.com

 

tel:

PL/ ENG  +48 511 37 28 20

DE + 49 162 619 8188
 

 

 

 

 

 

  1. pl
  2. en
  3. de

Zawieszki zapachowe! Kojarzą się one przede wszystkim jako gadżet związany z motoryzacją. Jak praktycznie wykorzystać ich potencjał?

Podpowiadamy.

 

JAKA JEST NAJLEPSZA REKLAMA DLA BRANŻY MOTORYZACYJNEJ ?

10 stycznia 2022

SPERSONALIZOWANA PACHNĄCA REKLAMA TWOJEJ FIRMY

 

Choinka zapachowa pomimo niewielkich gabarytów, posiada całkiem sporo miejsca na tekst. Umieścisz na niej dane kontaktowe, nazwę firmy i swoje logo. Dzięki temu Twoi klienci z łatwością trafią do Ciebie ponownie. 

Ulotkę łatwo zgubić, natomiast zapach samochodowy zawieszony na lusterku przednim na pewno nie pozostanie niezauważony.

 

UPOMINEK DLA KLIENTA

 

 

Jeżeli prowadzisz myjnię samochodową, warsztat, serwis lub salon sprzedaży, zawieszka zapachowa do auta może stać się miłym upominkiem dla Twojego klienta. 

Jej podstawową funkcją będzie nie tylko nadanie przyjemnego zapachu w samochodzie, Sprawdzi się przede wszystkim, co ważne dla Ciebie, jako skuteczny gadżet reklamowy, w  dodatku ulokowany w widocznym miejscu i zazwyczaj używany przez dłuższy czas. 

 

 

SKUTECZNA REKLAMA PRZYCIĄGAJĄCA UWAGĘ

 

 

Skuteczna reklama powinna przyciągać wzrok. Zawieszka do auta oprócz tego,
że przyjemnie pachnie, ważne aby przykuwała uwagę. Oryginalny kształt oraz grafika,
na pewno sprawią, że pozostaniesz na długo
w pamięci klienta.

Jeżeli nie masz pomysłu na zawieszkę, możesz skorzystać z naszej szerokiej gamy gotowych wykrojników całkowicie za darmo

 

10 stycznia 2022
Prowadzisz sklep odzieżowy, cukiernię, a może punkt ubezpieczeniowy? Dla tych i innych punktów handlowych bądź usługowych, zawieszka zapachowa będzie strzałem w 10-tkę. Co zyskujesz? Zobacz!
10 stycznia 2022
Zawieszki zapachowe! Kojarzą się one przede wszystkim jako gadżet związany z motoryzacją. Jak praktycznie wykorzystać ich potencjał? Podpowiadamy.
05 stycznia 2022
Współpraca jest ważnym elementem prowadzenia biznesu. Szczególnie gdy przynosi korzyści każdej ze stron. Sprawdź na co możesz liczyć decydując się na wspólne działanie.
04 stycznia 2022
Zalety zawieszki zapachowej jako nośnika reklamy:
28 grudnia 2021
Zobacz z czego składa się Twoja zawieszka. Odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że zapach zawieszki będzie utrzymywał się dłużej, a kolory pozostaną niezmienione
23 grudnia 2021
Udowodniono, że zapach oddziałuje na naszą fizjologię oraz aspekty psychiczne. Mogą nie tylko przywoływać wspomnienia, wzruszać, wywoływać niepokój, ale także powodować wydzielanie soków żołądkowych czy podnosić ciśnienie krwi. Tą niewątpliwą