COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl

COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl

07:00 - 16:00

07:00 - 15:00

07:00 - 15:00

07:00 - 15:00

07:00 - 14:00

-

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Godziny otwarcia


 

ewasylwia.kaczmarek@gmail.com

vis.produkcja@gmail.com

 

VIS

Łódź,

Gałczyńskiego 2a

 

 

 

 

 

 

Zawieszka zapachowa w kształcie ciastka, pachnąca pysznym jabłkiem i cynamonem? A może w kształcie bukietu kwiatów, rozsiewająca kwiatową woń? 

Praktycznie nic Cię nie ogranicza. Dostosuj wzór zawieszki do swojej branży , wstaw grafikę i dane adresowe i wybierz zapach.

Zawieszkę zapachową możesz podarować Swojemu klientowi w podzięce za dokonany zakup, lub wprowadzić do asortymentu sprzedaży.

 

 

Spersonalizowana pachnąca reklama Twojej firmy

choinka zapachowa, zapach do auta

Zawieszki zapachowe są przystępną cenowo formą reklamy. Nie musisz płacić za wykonanie kształtu - jeśli wybierzesz wzór spośród wielu gotowych.

W cenie otrzymujesz także 2 zapachy do wyboru oraz możliwość dwustronnego nadruku - każda ze stron może mieć zupełnie inna grafikę. Dzięki temu możesz zareklamować dwie zupełnie inne rzeczy na każdej ze stron.

Choinka zapachowa cechuje się dłuższą żywotnością od standardowej ulotki. Możesz mieć pewność, że obdarowana nią osoba nie wyrzuci jej do kosza jak w przypadku standardowej ulotki.

 

 

Niskie koszty reklamy

zawieszki zapachowe z logo firmy

 

Możesz także sprzedawać zawieszki zapachowe z Twoim logo w Twoim sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej.

Dołącz je do swojego asortymentu i daj się zapamiętać klientom na dłużej. 

W ofercie naszej firmy dostępne są również spersonalizowane etykiety, dzięki którym zawieszka wygląda profesjonalnie, a Ty masz więcej miejsca na tekst oraz grafikę.

Włączenie do asortymentu sklepu

SPOSÓB NA REKLAMĘ DLA BRANŻY HANDLOWO-USŁUGOWEJ

Prowadzisz sklep odzieżowy, cukiernię, a może punkt ubezpieczeniowy? Dla tych i innych punktów handlowych bądź usługowych, zawieszka zapachowa będzie strzałem w 10-tkę. Co zyskujesz? Zobacz!

 

28 października 2021
Udowodniono, że zapach oddziałuje na naszą fizjologię oraz aspekty psychiczne. Mogą nie tylko przywoływać wspomnienia, wzruszać, wywoływać niepokój, ale także powodować wydzielanie soków żołądkowych czy podnosić ciśnienie krwi. Tą niewątpliwą
09 września 2021
Zobacz z czego składa się Twoja zawieszka. Odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że zapach zawieszki będzie utrzymywał się dłużej, a kolory pozostaną niezmienione.
30 sierpnia 2021
Prowadzisz sklep odzieżowy, cukiernię, a może punkt ubezpieczeniowy? Dla tych i innych punktów handlowych bądź usługowych, zawieszka zapachowa będzie strzałem w 10-tkę. Co zyskujesz? Zobacz!

Pozostałe artykuły

choinki zapachowe do auta
zapachy samochodowe
30 sierpnia 2021
zawieszki zapachowe do auta, reklamowe