Praktyczne wskazówki

choinki zapachowe producent

Przy niewielkich nakładach finansowych uzyskujecie państwo dostęp do  reklamy, która służy dłużej niż jednorazowa ulotka.

MOBILNOŚĆ

producnet zawieszek reklamowych

Dzięki niewielkim rozmiarom i dużym nakładom, zawieszka zapachowa, może być łatwo przenoszona, rozdawana klientom, używana jako gadżet podczas targów, wożona w aucie w widocznym miejscu

PRAKTYCZNE WYKORZYSTANIE

 

Choinki zapachowe mogą być  wykorzystane jako gadżet zapachowy do samochodu lub pomieszczenia, a przy okazji pełnić swoją funkcję reklamową 

ODDZIAŁYWANIE NA ZMYSŁY

zawieszki zapachowe reklamowe

Zawieszki zapachowe z państwa logiem i nazwą firmy, będą kojarzyć się w sposób pozytywny, dzięki oddziaływaniu nie tylko na zmysł wzroku ale również powonienia.

CENA

INDYWIDUALNE DOPASOWANIE

zapachy samochodowe

Przy niewielkich nakładach finansowych uzyskujecie państwo dostęp do  reklamy, która służy dłużej niż jednorazowa ulotka.

Dzięki temu, że zawieszki zapachowe mogą posiadać rozmaite kształty, można je wykorzystać praktycznie w prawie każdej branży – samochodowej, odzieżowej, budowlanej, handlowej, gastronomicznej, bankowej czy usługowej.

21 June 2023

Zalety zawieszki zapachowej jako nośnika reklamy:

 

 

 

SKUTECZNA REKLAMA FIRMY - ZAWIESZKA ZAPACHOWA

Oddziałuj na wiele zmysłów.

Pomyśl nad kreatywnym kształtem choinki zapachowej, przyciągającym wzrok. Postaw na zapach, który będzie odpowiadał temu co chcesz zareklamować.

zawieszki zapachowe z logo

Zadbaj o dobrą treść i jej układ

Nie "zalewaj" całej zawieszki tekstem. Nikt nie będzie czytał historii powstania Twojej firmy na tak małym formacie :) Zadbaj o prosty przekaz. Zawrzyj najważniejsze informacje w kliku zdaniach. Przyciągnij grafiką.

zawieszki zapachowe z nadrukiem

Zapytaj o ofertę

... a Twoja zawieszka zostanie z Twoim klientem na dłużej.

 

choinki zapachowe producent

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

22 June 2023
Od czerwca 2023 r. zmieniliśmy ofertę promocyjną na zawieszki zapachowe z logo.  Nasza oferta promocyjna obejmuje obecnie oprócz kształtu koła 75 mm, także nowy kształt - kwadrat o boku 70
21 June 2023
Zalety zawieszki zapachowej jako nośnika reklamy:
06 June 2023
Udowodniono, że zapach oddziałuje na naszą fizjologię oraz aspekty psychiczne. Mogą nie tylko przywoływać wspomnienia, wzruszać, wywoływać niepokój, ale także powodować wydzielanie soków żołądkowych czy podnosić ciśnienie krwi. Tą niewątpliwą
15 December 2022
Od grudnia 2022 roku wprowadzamy nowości w naszej ofercie na zawieszki zapachowe z logo. Zapraszamy do zapoznania się z nimi w artykule poniżej.

PL/ ENG  +48 737 518 397

DE +49 162 619 8188

 

Contact

VIS  93-259 Łódź, Gałczyńskiego 2a, NIP 982 033 72 75

COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl