COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl

COPYRIGHT © 2021 vis.net.pl

07:00 - 16:00

07:00 - 15:00

07:00 - 15:00

07:00 - 15:00

07:00 - 14:00

-

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek 

Sobota

Godziny otwarcia


 

ewasylwia.kaczmarek@gmail.com

vis.produkcja@gmail.com

 

VIS

Łódź,

Gałczyńskiego 2a

 

 

 

 

 

28 października 2021
Udowodniono, że zapach oddziałuje na naszą fizjologię oraz aspekty psychiczne. Mogą nie tylko przywoływać wspomnienia, wzruszać, wywoływać niepokój, ale także powodować wydzielanie soków żołądkowych czy podnosić ciśnienie krwi. Tą niewątpliwą
09 września 2021
Zobacz z czego składa się Twoja zawieszka. Odpowiednio dobrane materiały sprawiają, że zapach zawieszki będzie utrzymywał się dłużej, a kolory pozostaną niezmienione.
30 sierpnia 2021
Prowadzisz sklep odzieżowy, cukiernię, a może punkt ubezpieczeniowy? Dla tych i innych punktów handlowych bądź usługowych, zawieszka zapachowa będzie strzałem w 10-tkę. Co zyskujesz? Zobacz!
25 sierpnia 2021
Współpraca jest ważnym elementem prowadzenia biznesu. Szczególnie gdy przynosi korzyści każdej ze stron. Sprawdź na co możesz liczyć decydując się na wspólne działanie.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

choinki zapachowe producent

... a Twoja zawieszka zostanie z Twoim klientem na dłużej.

 

Zapytaj o ofertę

zawieszki zapachowe z nadrukiem

Zadbaj o dobrą treść i jej układ

Nie "zalewaj" całej zawieszki tekstem. Nikt nie będzie czytał historii powstania Twojej firmy na tak małym formacie :) Zadbaj o prosty przekaz. Zawrzyj najważniejsze informacje w kliku zdaniach. Przyciągnij wzork grafiką.

zawieszki zapachowe z logo

Oddziałuj na wiele zmysłów.

Pomyśl nad kreatywnym kształtem choinki zapachowej, przyciągającym wzrok. Postaw na zapach, który będzie odpowiadał temu co chcesz zareklamować.

5 ZALET ZAWIESZKI ZAPACHOWEJ JAKO SKUTECZNEJ REKLAMY

zawieszka zapachowa
choinki zapachowe do auta
zapachy samochodowe

Zalety zawieszki zapachowej jako nośnika reklamy:

 

 

 

19 sierpnia 2021

Dzięki temu, że zawieszki zapachowe mogą posiadać rozmaite kształty, można je wykorzystać praktycznie w prawie każdej branży – samochodowej, odzieżowej, budowlanej, handlowej, gastronomicznej, bankowej czy usługowej.

Przy niewielkich nakładach finansowych uzyskujecie państwo dostęp do  reklamy, która służy dłużej niż jednorazowa ulotka.

zapachy samochodowe

INDYWIDUALNE DOPASOWANIE

CENA

Zawieszki zapachowe z państwa logiem i nazwą firmy, będą kojarzyć się w sposób pozytywny, dzięki oddziaływaniu nie tylko na zmysł wzroku ale również powonienia.

zawieszki zapachowe reklamowe

ODDZIAŁYWANIE NA ZMYSŁY

PRAKTYCZNE WYKORZYSTANIE

 

Choinki zapachowe mogą być  wykorzystane jako gadżet zapachowy do samochodu lub pomieszczenia, a przy okazji pełnić swoją funkcję reklamową 

Dzięki niewielkim rozmiarom i dużym nakładom, zawieszka zapachowa, może być łatwo przenoszona, rozdawana klientom, używana jako gadżet podczas targów, wożona w aucie w widocznym miejscu

producnet zawieszek reklamowych

MOBILNOŚĆ

Przy niewielkich nakładach finansowych uzyskujecie państwo dostęp do  reklamy, która służy dłużej niż jednorazowa ulotka.

choinki zapachowe producent

Praktyczne wskazówki